X
تبلیغات
کنترل ذهن - آموزش کنترل ذهن

کنترل ذهن

آموزش روشهای کنترل ذهن جهت کسب موفقیتهای مختلف در زندگی

آموزش کنترل ذهن

 

کنترل ذهن = کنترل زندگی

آموزش روشهای کنترل ذهن به صورت خصوصی. در صورت نیاز به مشورت و یا وجود نکات مبهم و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ، شما می توانید سوالات خود را از طریق ایمیل ارسال نموده و پاسخ را دریافت نمائید. ضمنا پس از کسب اطلاعات لازم جهت استفاده از دوره های آموزشی ، می توانید نام و شماره تماس خود را ایمیل فرمائید تا جهت هماهنگی با شما تماس گرفته شود. لازم به ذکر است که آموزش حضوری فقط جهت عزیزان ساکن تهران می باشد. دیگر عزیزان که در شهر های دیگر سکونت دارند می توانند از دوره مکاتبه ای استفاده نمایند.
 
 
****************************************
 
امروزه تاثیرات اعجاب انگیز کنترل ذهن در همه ابعاد زندگی بر همگان اثبات شده و روز به روز بر تعداد افرادی که مایل هستند تا با کنترل ذهنشان ، تغییرات مختلفی در زندگی ایجاد کنند بیشتر می شود. برخی فواید کنترل ذهن عبارتند از:
- تقویت روحیه
- تقویت اراده
- تقویت حافظه
- تقویت اعتماد به نفس
- تقویت مهارتهای محتلف در کار و زندگی
- کسب موفقیتهای تحصیلی
- کسب موفقیت های شغلی
- کسب موفقیت های مالی و پولی
- تقویت ارتباطات و افزایش مهارت در ارتباطات روزمره درکار و زندگی
- کسب سلامتی بیشتر
- تقویت قوای جسمی و روحی
و .....
در واقع به صورت خلاصه می توان گفت که فواید کنترل ذهن در همه ابعاد زندگی کاربرد دارد. روشها و نظریه های بسیار زیاد و مختلفی در این زمینه وجود دارد که هر کدام به نوبه خود ارزشمند بوده و در صورتی که به آنها عمل کنیم و آنها را پیگیری نمائیم ، به نتایج شگفت انگیزی دست خواهیم یافت. اما با ترکیب برخی روشها به صورت همزمان می توان بهترین نتیجه را کسب نمود.
 
****************************************
 
در دوره آموزش خصوصی کنترل ذهن ، بهترین و قوی ترین تکنیکها به همراه دیگر اطلاعات لازم در این زمینه ، در یک زمانبندی مناسب جهت کسب بهترین نتایج ، به شما آموزش داده خواهد شد. در آموزش مکاتبه ای از جزوه ، CD ، ایمیل و چت استفاده خواهد شد. در دوره های حضوری بین دو تا سه جلسه به صورت رایگان پس از اتمام دوره ، جهت بحث و بررسی بیشتر در خوصوص کنترل ذهن و روشهای مختلف کسب موفقیت در زندگی ، در نظر گرفته شده است. در ضمن پس از اتمام دوره حضوری و یا مکاتبه ای میتوانید همچنان از مشاوره از طریق ایمیل ، تلفن و یا چت برخواردار باشید.
                                         
****************************************
                                                     
 
+ نوشته شده در  پنجشنبه هفدهم مرداد 1387ساعت 23:6  توسط   |